תאריך מסגרת משחק תוצאה
25/06/77 גביע האינטרטוטו מכבי ת"א – דואיסבורג (גרמניה) 3-2
02/07/77 גביע האינטרטוטו מכבי ת"א – סטנדרד ליאז' (בלגיה) 2-0
09/07/77 גביע האינטרטוטו מכבי ת"א – טוונטה (הולנד) 3-1
13/07/77 גביע האינטרטוטו טוונטה (הולנד) – מכבי ת"א 4-3
16/07/77 גביע האינטרטוטו דואיסבורג (גרמניה) – מכבי ת"א 2-2
23/07/77 גביע האינטרטוטו סטנדרד ליאז' (בלגיה) – מכבי ת"א 1-2
24/06/78 גביע האינטרטוטו מכבי ת"א – פ.צ ציריך (שוויץ) 2-0
01/07/78 גביע האינטרטוטו מכבי ת"א – פירסט וינה (אוסטריה) 1-5
08/07/78 גביע האינטרטוטו מכבי ת"א – מאלמו (שוודיה) 1-0
15/07/78 גביע האינטרטוטו פירסט וינה (אוסטריה) – מכבי ת"א 1-3
22/07/78 גביע האינטרטוטו מאלמו (שוודיה) – מכבי ת"א 1-3
29/07/78 גביע האינטרטוטו פ.צ ציריך (שוויץ) – מכבי ת"א 3-0
28/06/80 גביע האינטרטוטו מכבי ת"א – אנטוורפן (בלגיה) 3-1
01/07/80 גביע האינטרטוטו מכבי נתניה – מכבי ת"א 1-2
05/07/80 גביע האינטרטוטו מכבי ת"א – ק.ב קופנהאגן (דנמרק) 1-1
12/07/80 גביע האינטרטוטו מכבי נתניה – מכבי ת"א 1-3
19/07/80 גביע האינטרטוטו אנטוורפן (בלגיה) – מכבי ת"א 1-5
26/07/80 גביע האינטרטוטו ק.ב קופנהאגן (דנמרק) – מכבי ת"א 2-3
19/08/92 ליגת האלופות (מוקדמות) ואלטה (מלטה) – מכבי ת"א 2-1
02/09/92 ליגת האלופות (מוקדמות) מכבי ת"א – ואלטה (מלטה) 0-1
16/09/92 ליגת האלופות (מוקדמות) מכבי ת"א – קלאב ברוז' (בלגיה) 1-0
30/09/92 ליגת האלופות (מוקדמות) קלאב ברוז' (בלגיה) – מכבי ת"א 0-3
26/06/93 גביע האינטרטוטו מכבי ת"א – סלביה פראג (צ'כיה) 3-1
03/07/93 גביע האינטרטוטו האראק גטבורג (שבדיה) – מכבי ת"א 0-4
10/07/93 גביע האינטרטוטו אלבורג (דנמרק) – מכבי ת"א 1-2
18/07/93 גביע האינטרטוטו מכבי ת"א – לייפציג (גרמניה) 0-0
11/08/94 גביע המחזיקות קפלאוויק (איסלנד) – מכבי ת"א 2-1
25/08/94 גביע המחזיקות מכבי ת"א – קפלאוויק (איסלנד) 1-4
13/09/94 גביע המחזיקות מכבי ת"א – ורדר ברמן (גרמניה) 0-0
29/09/94 גביע המחזיקות ורדר ברמן (גרמניה) – מכבי ת"א 0-2
09/08/95 ליגת האלופות (מוקדמות) גראסהופרס (שוויץ) – מכבי ת"א 1-1
23/08/95 ליגת האלופות (מוקדמות) מכבי ת"א – גראסהופרס (שוויץ) 1-0
07/08/96 ליגת האלופות (מוקדמות) מכבי ת"א – פנרבחצ'ה (טורקיה) 1-0
21/08/96 ליגת האלופות (מוקדמות) פנרבחצ'ה (טורקיה) – מכבי ת"א 1-1
10/09/96 גביע אופ"א (מוקדמות) טנריפה (ספרד) – מכבי ת"א 2-3
25/09/96 גביע אופ"א (מוקדמות) מכבי ת"א – טנריפה (ספרד) 1-1
12/08/99 גביע אופ"א (מוקדמות) מכבי ת"א – פ.ב.ק קובנה (ליטא) 1-3
27/08/99 גביע אופ"א (מוקדמות) פ.ב.ק קובנה (ליטא) – מכבי ת"א 1-2
16/09/99 גביע אופ"א (מוקדמות) מכבי ת"א – לאנס (צרפת) 2-2
30/09/99 גביע אופ"א (מוקדמות) לאנס (צרפת) – מכבי ת"א 1-2
09/08/01 גביע אופ"א (מוקדמות) מכבי ת"א – ז'לגיריס וילנה (ליטא) 0-6
23/08/01 גביע אופ"א (מוקדמות) ז'לגיריס וילנה (ליטא) – מכבי ת"א 1-0
20/09/01 גביע אופ"א (מוקדמות) דינמו זאגרב (קרואטיה) – מכבי ת"א 2-2
25/09/01 גביע אופ"א (מוקדמות) מכבי ת"א – דינמו זאגרב (קרואטיה) 1-1
16/10/01 גביע אופ"א (מוקדמות) רודה (הולנד) – מכבי ת"א 1-4
01/11/01 גביע אופ"א (מוקדמות) מכבי ת"א – רודה (הולנד) 1-2
15/08/02 גביע אופ"א (מוקדמות) לבאדיה טאלין (אסטוניה) – מכבי ת"א 2-0
29/08/02 גביע אופ"א (מוקדמות) מכבי ת"א – לבאדיה טאלין (אסטוניה) 0-2
19/09/02 גביע אופ"א (מוקדמות) מכבי ת"א – בואבישטה (פורטוגל) 0-1
03/10/02 גביע אופ"א (מוקדמות) בואבישטה (פורטוגל) – מכבי ת"א 1-4
30/07/03 ליגת האלופות (מוקדמות) מ.ס.ק זילינה (סלובקיה) – מכבי ת"א 0-1
06/08/03 ליגת האלופות (מוקדמות) מכבי ת"א – מ.ס.ק זילינה (סלובקיה) 1-1
27/07/04 ליגת האלופות (מוקדמות) ה.י.ק הלסינקי (פינלנד) – מכבי ת"א 0-0
04/08/04 ליגת האלופות (מוקדמות) מכבי ת"א – ה.י.ק הלסינקי (פינלנד) 0-1
10/08/04 ליגת האלופות (מוקדמות) פאוק סלוניקי (יוון) – מכבי ת"א 3-0 (טכני)
25/08/04 ליגת האלופות (מוקדמות) מכבי ת"א – פאוק סלוניקי (יוון) 0-1
15/09/04 ליגת האלופות (שלב הבתים) מכבי ת"א – באיירן מינכן (גרמניה) 1-0
28/09/04 ליגת האלופות (שלב הבתים) יובנטוס (איטליה) – מכבי ת"א 0-1
19/10/04 ליגת האלופות (שלב הבתים) אייאקס (הולנד) – מכבי ת"א 0-3
03/11/04 ליגת האלופות (שלב הבתים) מכבי ת"א – אייאקס (הולנד) 1-2
23/11/04 ליגת האלופות (שלב הבתים) באיירן מינכן (גרמניה) – מכבי ת"א 1-5
08/12/04 ליגת האלופות (שלב הבתים) מכבי ת"א – יובנטוס (איטליה) 1-1
11/08/05 גביע אופ"א (מוקדמות) אפואל ניקוסיה (קפריסין) – מכבי ת"א 0-1
25/08/05 גביע אופ"א (מוקדמות) מכבי ת"א – אפואל ניקוסיה (קפריסין) 2-2
19/07/07 גביע אופ"א (מוקדמות) סנטה קולומה (אנדורה) – מכבי ת"א 0-1
02/08/07 גביע אופ"א (מוקדמות) מכבי ת"א – סנטה קולומה (אנדורה) 0-4
16/08/07 גביע אופ"א (מוקדמות) מכבי ת"א – ארצ'יאספור (טורקיה) 1-1
30/08/07 גביע אופ"א (מוקדמות) ארצ'יאספור (טורקיה) – מכבי ת"א 1-3
15/07/10 אירופה ליג (מוקדמות) מכבי ת"א – מוגרן (מונטנגרו) 0-2
22/07/10 אירופה ליג (מוקדמות) מוגרן (מונטנגרו) – מכבי ת"א 1-2
29/07/10 אירופה ליג (מוקדמות) אולימפיאקוס (יוון) – מכבי ת"א 1-2
05/08/10 אירופה ליג (מוקדמות) מכבי ת"א – אולימפיאקוס (יוון) 0-1
19/08/10 אירופה ליג (פלייאוף) פריס סן ז'רמן (צרפת) – מכבי ת"א 0-2
26/08/10 אירופה ליג (פלייאוף) מכבי ת"א – פריס סן ז'רמן (צרפת) 3-4
14/07/11 אירופה ליג (מוקדמות) מכבי ת"א – חאזאר לנקאראן (אז'רבייג'אן) 1-3
21/07/11 אירופה ליג (מוקדמות) חאזאר לנקאראן (אזרבייג'אן) – מכבי ת"א 0-0
28/07/11 אירופה ליג (מוקדמות) ז'לז'ניצאר (בוסניה) – מכבי ת"א 2-0
04/08/11 אירופה ליג (מוקדמות) מכבי ת"א – ז'לז'ניצאר (בוסניה) 0-6
18/08/11 אירופה ליג (פלייאוף) מכבי ת"א – פנאתינייקוס (יוון) 0-3
25/08/11 אירופה ליג (פלייאוף) פנאתינייקוס (יוון) – מכבי ת"א 1-2
15/09/11 אירופה ליג (שלב הבתים) בשיקטאש (טורקיה) – מכבי ת"א 1-5
29/09/11 אירופה ליג (שלב הבתים) מכבי ת"א – דינמו קייב (אוקראינה) 1-1
20/10/11 אירופה ליג (שלב הבתים) סטוק סיטי (אנגליה) – מכבי ת"א 0-3
03/11/11 אירופה ליג (שלב הבתים) מכבי ת"א – סטוק סיטי (אנגליה) 2-1
01/12/11 אירופה ליג (שלב הבתים) מכבי ת"א – בשיקטאש (טורקיה) 3-2
14/12/11 אירופה ליג (שלב הבתים) דינמו קייב (אוקראינה) – מכבי ת"א 3-3
17/07/13 ליגת האלופות (מוקדמות) ג'יורי (הונגריה) – מכבי ת"א 2-0
23/07/13 ליגת האלופות (מוקדמות) מכבי ת"א – ג'יורי (הונגריה) 1-2
30/07/13 ליגת האלופות (מוקדמות) פ.צ באזל (שוויץ) – מכבי ת"א 0-1
06/08/13 ליגת האלופות (מוקדמות) מכבי ת"א – פ.צ באזל (שוויץ) 3-3
19/09/13 אירופה ליג (שלב הבתים) מכבי ת"א – אפואל ניקוסיה) 0-0
03/10/13 אירופה ליג (שלב הבתים) בורדו (צרפת) – מכבי ת"א 2-1
24/10/13 אירופה ליג (שלב הבתים) איינטרכט פרנקפורט (גרמניה) – מכבי ת"א 0-2
07/11/13 אירופה ליג (שלב הבתים) מכבי ת"א – איינטרכט פרנקפורט (גרמניה) 2-4
28/11/13 אירופה ליג (שלב הבתים) אפואל ניקוסיה (קפריסין) – מכבי ת"א 0-0
12/12/13 אירופה ליג (שלב הבתים) מכבי ת"א – בורדו (צרפת) 0-1
20/02/14 אירופה ליג (32 האחרונות) מכבי ת"א – פ.צ באזל (שוויץ) 0-0
27/02/14 אירופה ליג (32 האחרונות) פ.צ באזל (שוויץ) – מכבי ת"א 0-3
15/07/14 ליגת האלופות (מוקדמות) סנטה קולומה (אנדורה) – מכבי ת"א 1-0
22/07/14 ליגת האלופות (מוקדמות) מכבי ת"א – סנטה קולומה (אנדורה) 0-2
30/07/14 ליגת האלופות (מוקדמות) מאריבור (סלובניה) – מכבי ת"א 0-1
05/08/14 ליגת האלופות (מוקדמות) מכבי ת"א – מאריבור (סלובניה) 2-2
21/08/14 אירופה ליג (פלייאוף) אסטרס טריפוליס (יוון) – מכבי ת"א 0-2
28/08/14 אירופה ליג (פלייאוף) מכבי ת"א – אסטרס טריפוליס (יוון) 1-3
14/07/15 ליגת האלופות (מוקדמות) היברניאנס – מכבי ת״א 1-2
21/07/15 ליגת האלופות (מוקדמות) מכבי ת״א _ היברניאנס 1-5
28/07/15 ליגת האלופות (מוקדמות) מכבי ת״א – ויקטוריה פלזן 2-1
05/08/15 ליגת האלופות (מוקדמות) ויקטוריה פלזן – מכבי ת״א 2-0
19/08/15 ליגת האלופות (מוקדמות) באזל – מכבי ת״א 2-2
25/08/15 ליגת האלופות (מוקדמות) מכבי ת״א – באזל 1-1
16/09/15 ליגת האלופות (שלב הבתים) צ׳לסי – מכבי ת״א 0-4
29/09/15 ליגת האלופות (שלב הבתים) מכבי ת״א – דינמו קייב 2-0
20/10/15 ליגת האלופות (שלב הבתים) פורטו – כבי ת״א 0-2
04/11/15 ליגת האלופות (שלב הבתים) מכבי ת״א – פורטו 3-1
24/11/15 ליגת האלופות (שלב הבתים) צ׳לסי – מכבי ת״א 4-0
09/12/15 ליגת האלופות (שלב הבתים) דינמו קייב – מכבי ת״א 0-1
30/06/16 אירופה ליג (שלב המוקדמות) מכבי ת״א – גוריצה 0-3
07/07/16 אירופה ליג (שלב המוקדמות) גוריצה – מכבי ת״א 1-0
14/07/16 אירופה ליג (שלב המוקדמות) קאיירט אלמטי – מכבי ת״א 1-1
21/07/16 אירופה ליג (שלב המוקדמות) מכבי ת״א – קאיירט אלמטי 1-2
28/07/16 אירופה ליג (שלב המוקדמות) פנדורי – מכבי ת״א 3-1
04/08/16 אירופה ליג (שלב המוקדמות) מכבי ת״א – פנדורי 1-2
18/08/16 אירופה ליג (שלב המוקדמות) מכבי ת״א – היידוק ספליט 1-2
25/08/16 אירופה ליג (שלב המוקדמות) היידוק ספליט – מכבי ת״א 2-1
15/09/16 אירופה ליג (שלב הבתים) מכבי ת״א – זניט סט. פטרסבורג 4-3
29/09/16 אירופה ליג (שלב הבתים) דונדלק – מכבי ת״א 0-1
20/10/16 אירופה ליג (שלב הבתים) אלקמאר – מכבי ת״א 2-1
03/11/16 אירופה ליג (שלב הבתים) מכבי ת״א – אלקמאר 0-0
24/11/16 אירופה ליג (שלב הבתים) זניט סט. פטרסבורג – מכבי ת״א 0-2
08/12/16 אירופה ליג (שלב הבתים) מכבי ת״א – דונדלק 1-2