תאריך

מסגרת

משחק

תוצאה

25/06/77

גביע האינטרטוטו

מכבי ת"א – דואיסבורג (גרמניה)

3-2

02/07/77

גביע האינטרטוטו

מכבי ת"א – סטנדרד ליאז' (בלגיה)

2-0

09/07/77

גביע האינטרטוטו

מכבי ת"א – טוונטה (הולנד)

3-1

13/07/77

גביע האינטרטוטו

טוונטה (הולנד) – מכבי ת"א

4-3

16/07/77

גביע האינטרטוטו

דואיסבורג (גרמניה) – מכבי ת"א

2-2

23/07/77

גביע האינטרטוטו

סטנדרד ליאז' (בלגיה) – מכבי ת"א

1-2

24/06/78

גביע האינטרטוטו

מכבי ת"א – פ.צ ציריך (שוויץ)

2-0

01/07/78

גביע האינטרטוטו

מכבי ת"א – פירסט וינה (אוסטריה)

1-5

08/07/78

גביע האינטרטוטו

מכבי ת"א – מאלמו (שוודיה)

1-0

15/07/78

גביע האינטרטוטו

פירסט וינה (אוסטריה) – מכבי ת"א

1-3

22/07/78

גביע האינטרטוטו

מאלמו (שוודיה) – מכבי ת"א

1-3

29/07/78

גביע האינטרטוטו

פ.צ ציריך (שוויץ) – מכבי ת"א

3-0

28/06/80

גביע האינטרטוטו

מכבי ת"א – אנטוורפן (בלגיה)

3-1

01/07/80

גביע האינטרטוטו

מכבי נתניה – מכבי ת"א

1-2

05/07/80

גביע האינטרטוטו

מכבי ת"א – ק.ב קופנהאגן (דנמרק)

1-1

12/07/80

גביע האינטרטוטו

מכבי נתניה – מכבי ת"א

1-3

19/07/80

גביע האינטרטוטו

אנטוורפן (בלגיה) – מכבי ת"א

1-5

26/07/80

גביע האינטרטוטו

ק.ב קופנהאגן (דנמרק) – מכבי ת"א

2-3

19/08/92

ליגת האלופות (מוקדמות)

ואלטה (מלטה) – מכבי ת"א

2-1

02/09/92

ליגת האלופות (מוקדמות)

מכבי ת"א – ואלטה (מלטה)

0-1

16/09/92

ליגת האלופות (מוקדמות)

מכבי ת"א – קלאב ברוז' (בלגיה)

1-0

30/09/92

ליגת האלופות (מוקדמות)

קלאב ברוז' (בלגיה) – מכבי ת"א

0-3

26/06/93

גביע האינטרטוטו

מכבי ת"א – סלביה פראג (צ'כיה)

3-1

03/07/93

גביע האינטרטוטו

האראק גטבורג (שבדיה) – מכבי ת"א

0-4

10/07/93

גביע האינטרטוטו

אלבורג (דנמרק) – מכבי ת"א

1-2

18/07/93

גביע האינטרטוטו

מכבי ת"א – לייפציג (גרמניה)

0-0

11/08/94

גביע המחזיקות

קפלאוויק (איסלנד) – מכבי ת"א

2-1

25/08/94

גביע המחזיקות

מכבי ת"א – קפלאוויק (איסלנד)

1-4

13/09/94

גביע המחזיקות

מכבי ת"א – ורדר ברמן (גרמניה)

0-0

29/09/94

גביע המחזיקות

ורדר ברמן (גרמניה) – מכבי ת"א

0-2

09/08/95

ליגת האלופות (מוקדמות)

גראסהופרס (שוויץ) – מכבי ת"א

1-1

23/08/95

ליגת האלופות (מוקדמות)

מכבי ת"א – גראסהופרס (שוויץ)

1-0

07/08/96

ליגת האלופות (מוקדמות)

מכבי ת"א – פנרבחצ'ה (טורקיה)

1-0

21/08/96

ליגת האלופות (מוקדמות)

פנרבחצ'ה (טורקיה) – מכבי ת"א

1-1

10/09/96

גביע אופ"א (מוקדמות)

טנריפה (ספרד) – מכבי ת"א

2-3

25/09/96

גביע אופ"א (מוקדמות)

מכבי ת"א – טנריפה (ספרד)

1-1

12/08/99

גביע אופ"א (מוקדמות)

מכבי ת"א – פ.ב.ק קובנה (ליטא)

1-3

27/08/99

גביע אופ"א (מוקדמות)

פ.ב.ק קובנה (ליטא) – מכבי ת"א

1-2

16/09/99

גביע אופ"א (מוקדמות)

מכבי ת"א – לאנס (צרפת)

2-2

30/09/99

גביע אופ"א (מוקדמות)

לאנס (צרפת) – מכבי ת"א

1-2

09/08/01

גביע אופ"א (מוקדמות)

מכבי ת"א – ז'לגיריס וילנה (ליטא)

0-6

23/08/01

גביע אופ"א (מוקדמות)

ז'לגיריס וילנה (ליטא) – מכבי ת"א

1-0

20/09/01

גביע אופ"א (מוקדמות)

דינמו זאגרב (קרואטיה) – מכבי ת"א

2-2

25/09/01

גביע אופ"א (מוקדמות)

מכבי ת"א – דינמו זאגרב (קרואטיה)

1-1

16/10/01

גביע אופ"א (מוקדמות)

רודה (הולנד) – מכבי ת"א

1-4

01/11/01

גביע אופ"א (מוקדמות)

מכבי ת"א – רודה (הולנד)

1-2

15/08/02

גביע אופ"א (מוקדמות)

לבאדיה טאלין (אסטוניה) – מכבי ת"א

2-0

29/08/02

גביע אופ"א (מוקדמות)

מכבי ת"א – לבאדיה טאלין (אסטוניה)

0-2

19/09/02

גביע אופ"א (מוקדמות)

מכבי ת"א – בואבישטה (פורטוגל)

0-1

03/10/02

גביע אופ"א (מוקדמות)

בואבישטה (פורטוגל) – מכבי ת"א

1-4

30/07/03

ליגת האלופות (מוקדמות)

מ.ס.ק זילינה (סלובקיה) – מכבי ת"א

0-1

06/08/03

ליגת האלופות (מוקדמות)

מכבי ת"א – מ.ס.ק זילינה (סלובקיה)

1-1

27/07/04

ליגת האלופות (מוקדמות)

ה.י.ק הלסינקי (פינלנד) – מכבי ת"א

0-0

04/08/04

ליגת האלופות (מוקדמות)

מכבי ת"א – ה.י.ק הלסינקי (פינלנד)

0-1

10/08/04

ליגת האלופות (מוקדמות)

פאוק סלוניקי (יוון) – מכבי ת"א

3-0 (טכני)

25/08/04

ליגת האלופות (מוקדמות)

מכבי ת"א – פאוק סלוניקי (יוון)

0-1

15/09/04

ליגת האלופות (שלב הבתים)

מכבי ת"א – באיירן מינכן (גרמניה)

1-0

28/09/04

ליגת האלופות (שלב הבתים)

יובנטוס (איטליה) – מכבי ת"א

0-1

19/10/04

ליגת האלופות (שלב הבתים)

אייאקס (הולנד) – מכבי ת"א

0-3

03/11/04

ליגת האלופות (שלב הבתים)

מכבי ת"א – אייאקס (הולנד)

1-2

23/11/04

ליגת האלופות (שלב הבתים)

באיירן מינכן (גרמניה) – מכבי ת"א

1-5

08/12/04

ליגת האלופות (שלב הבתים)

מכבי ת"א – יובנטוס (איטליה)

1-1

11/08/05

גביע אופ"א (מוקדמות)

אפואל ניקוסיה (קפריסין) – מכבי ת"א

0-1

25/08/05

גביע אופ"א (מוקדמות)

מכבי ת"א – אפואל ניקוסיה (קפריסין)

2-2

19/07/07

גביע אופ"א (מוקדמות)

סנטה קולומה (אנדורה) – מכבי ת"א

0-1

02/08/07

גביע אופ"א (מוקדמות)

מכבי ת"א – סנטה קולומה (אנדורה)

0-4

16/08/07

גביע אופ"א (מוקדמות)

מכבי ת"א – ארצ'יאספור (טורקיה)

1-1

30/08/07

גביע אופ"א (מוקדמות)

ארצ'יאספור (טורקיה) – מכבי ת"א

1-3

15/07/10

אירופה ליג (מוקדמות)

מכבי ת"א – מוגרן (מונטנגרו)

0-2

22/07/10

אירופה ליג (מוקדמות)

מוגרן (מונטנגרו) – מכבי ת"א

1-2

29/07/10

אירופה ליג (מוקדמות)

אולימפיאקוס (יוון) – מכבי ת"א

1-2

05/08/10

אירופה ליג (מוקדמות)

מכבי ת"א – אולימפיאקוס (יוון)

0-1

19/08/10

אירופה ליג (פלייאוף)

פריס סן ז'רמן (צרפת) – מכבי ת"א

0-2

26/08/10

אירופה ליג (פלייאוף)

מכבי ת"א – פריס סן ז'רמן (צרפת)

3-4

14/07/11

אירופה ליג (מוקדמות)

מכבי ת"א – חאזאר לנקאראן (אז'רבייג'אן)

1-3

21/07/11

אירופה ליג (מוקדמות)

חאזאר לנקאראן (אזרבייג'אן) – מכבי ת"א

0-0

28/07/11

אירופה ליג (מוקדמות)

ז'לז'ניצאר (בוסניה) – מכבי ת"א

2-0

04/08/11

אירופה ליג (מוקדמות)

מכבי ת"א – ז'לז'ניצאר (בוסניה)

0-6

18/08/11

אירופה ליג (פלייאוף)

מכבי ת"א – פנאתינייקוס (יוון)

0-3

25/08/11

אירופה ליג (פלייאוף)

פנאתינייקוס (יוון) – מכבי ת"א

1-2

15/09/11

אירופה ליג (שלב הבתים)

בשיקטאש (טורקיה) – מכבי ת"א

1-5

29/09/11

אירופה ליג (שלב הבתים)

מכבי ת"א – דינמו קייב (אוקראינה)

1-1

20/10/11

אירופה ליג (שלב הבתים)

סטוק סיטי (אנגליה) – מכבי ת"א

0-3

03/11/11

אירופה ליג (שלב הבתים)

מכבי ת"א – סטוק סיטי (אנגליה)

2-1

01/12/11

אירופה ליג (שלב הבתים)

מכבי ת"א – בשיקטאש (טורקיה)

3-2

14/12/11

אירופה ליג (שלב הבתים)

דינמו קייב (אוקראינה) – מכבי ת"א

3-3

17/07/13

ליגת האלופות (מוקדמות)

ג'יורי (הונגריה) – מכבי ת"א

2-0

23/07/13

ליגת האלופות (מוקדמות)

מכבי ת"א – ג'יורי (הונגריה)

1-2

30/07/13

ליגת האלופות (מוקדמות)

פ.צ באזל (שוויץ) – מכבי ת"א

0-1

06/08/13

ליגת האלופות (מוקדמות)

מכבי ת"א – פ.צ באזל (שוויץ)

3-3

19/09/13

אירופה ליג (שלב הבתים)

מכבי ת"א – אפואל ניקוסיה)

0-0

03/10/13

אירופה ליג (שלב הבתים)

בורדו (צרפת) – מכבי ת"א

2-1

24/10/13

אירופה ליג (שלב הבתים)

איינטרכט פרנקפורט (גרמניה) – מכבי ת"א

0-2

07/11/13

אירופה ליג (שלב הבתים)

מכבי ת"א – איינטרכט פרנקפורט (גרמניה)

2-4

28/11/13

אירופה ליג (שלב הבתים)

אפואל ניקוסיה (קפריסין) – מכבי ת"א

0-0

12/12/13

אירופה ליג (שלב הבתים)

מכבי ת"א – בורדו (צרפת)

0-1

20/02/14

אירופה ליג (32 האחרונות)

מכבי ת"א – פ.צ באזל (שוויץ)

0-0

27/02/14

אירופה ליג (32 האחרונות)

פ.צ באזל (שוויץ) – מכבי ת"א

0-3

15/07/14

ליגת האלופות (מוקדמות)

סנטה קולומה (אנדורה) – מכבי ת"א

1-0

22/07/14

ליגת האלופות (מוקדמות)

מכבי ת"א – סנטה קולומה (אנדורה)

0-2

30/07/14

ליגת האלופות (מוקדמות)

מאריבור (סלובניה) – מכבי ת"א

0-1

05/08/14

ליגת האלופות (מוקדמות)

מכבי ת"א – מאריבור (סלובניה)

2-2

21/08/14

אירופה ליג (פלייאוף)

אסטרס טריפוליס (יוון) – מכבי ת"א

0-2

28/08/14

אירופה ליג (פלייאוף)

מכבי ת"א – אסטרס טריפוליס (יוון)

1-3